Zastřešení teras

Více jak 25 modelů, ceny od 66 304 do 2282942 Kč

Made in Germany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zatřešení je rychlý a elegantní způsob, jak rozšířit a zútulnit prostor u vašeho domu pro venkovní posezení. Zastřešená terasa se stane novým místem lákajícím k posezení po větší část roku, aniž byste museli dělat náročné stavební úpravy domu nebo pozemku. Budete ji moci využívat od jara až do podzimu i přes nepřízeň počasí.
Stalo se vám, že jste plánovali oslavu a v den "D" začalo pršet? Nyní už si můžete říci "nevadí, mám zastřešení" a když začne ještě svítit sluníčko, vytáhnete markýzu, která celou terasu v horkých letních dnech zastíní, a vaše plány nic nepřeruší. A když se vám oslava protáhne až do nočních hodin, zapnete světelnou rampu a infra topení. Není to paráda? Zastřešte si terasu, zavolejte přátele a hned něco oslavte.

Nabízíme kvalitní hliníkové zastřešení Made in GERMANY včetně markýz a příslušenství

Přijďte nás navštívit do naší značkové prodejny nebo nám napište či zavolejte. Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy a poradíme, jaký typ zastřešení vybrat.

Nábytek v suchu

Zastřešení ochrání nejen vás, ale i zahradní nábytek, gril a vše, co máte na terase a to i v zimě.

Nemusíte se starat o údržbu

Díky snadnému čištění a minimálním nárokům na údržbu budete mít více času na posezení pod zastřešením, které je komletně hliníkové a použité sklo je čiré bezpečnostní, jen čiré sklo vám nevezme ani kousek světla v přilehlé místnosti u terasy.

Doplňky a příslušenství

Markýzy pod sklo, nad sklo, boční markýzy a přední markýzy
Světelné rampy halogenové a LEDdiodové
Tepelné zářiče INFRA
Motory k ovládání markýz na dálkové ovládání
Čidla otřesová, sluneční, větrná a dešťová

O možnostech provedení a instalace si s vámi rádi popovídáme a navrhneme správné řešení.
Reálné, plně funkční a vybavené zastřešení teras vám s radostí předvedeme v naší značkové prodejně.www.zastreseniteras.cz