Markýzy

Více jak 50 modelů, ceny od 16 828 do 417 396 Kč, největší výběr látek v ČR

Made in Germany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Markýza vám zajistí skutečný komfort při pobytu na zahradě, terase, balkonu nebo jiném venkovním prostoru. Díky markýze můžete i během horkých slunečných měsíců zůstat celý den venku a relaxovat nebo se bavit s přáteli, dokonce i v klidu pracovat v příjemném stínu.
Začne-li pršet, bude to opět markýza, která vám poskytne sucho a pohodlí. Naše venkovní markýzy jsou testované a odolné nejen proti dešti, ale i proti větru. Začne-li foukat extrémně silný vítr, můžete nastavit otřesové čidlo tak, aby markýzu zasunulo i když zrovna nejste doma. Sluneční čidlo potom markýzu automaticky vysune a zabrání tím přehřátí interiéru.
Nainstalujete-li si k markýze topení a světelný panel (více najdete v Příslušenství), prodloužíte čas, který můžete strávit venku.

Ušetříte energii

Naše markýzy skvěle stíní, chrání před škodlivým UV zářením a také omezují množství slunečních paprsků dopadajících na zdi domu. Díky tomu Vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru. V horkých letních dnech uspoříte používáním markýz energii za klimatizaci.

Dokonalý vzhled vašeho domu, zahrady nebo třeba obchodu díky látkám s NANO technologií

Markýza je důležitým designovým doplňkem vašeho bydlení. Látky pro markýzy jsou krásné a praktické. Připravili jsme pro Vás bezkonkurenční výběr kvalitních látek na venkovní markýzy, které Vám garantují jejich dlouhou životnost. Látky jsou pevné,  barevně stálé a odolné proti plísním.
Navíc jsou pokryté nátěrem s nanočásticemi, díky kterým má povrch markýzy samočistící schopnosti.
Stačí nechat markýzu zmoknout nebo opláchout a je opět dokonale čistá.
Přijďte se podívat do naší značkové prodejny na široký výběr látek a markýz.

Made in Germany

Markýzy i látky jsou vyrobeny v Německu.

Příslušenství a ovládání

Vyberte si z široké škály příslušenství pro markýzy.  Ruční anebo komfortní dálkové ovládání.
Doplňte větrným, či slunečním čidlem (lze nastavit tak, aby se markýza sama zasunula za větru nebo vysunula při slunečném počasí). Nezapomeňte na topení, ani na osvětlení, abyste mohli vychutnávat pod markýzou i chladnější letní večery.

Servis

Samozřejmou součástí naší nabídky jsou krátké dodací termíny včetně odborné montáže a servisu.

Navštivte také specializované stránky pro vše o markýzách:
www.markyzy.cz

Látky na markýzy - konfigurátor